22 BIEG PRZEŁAJOWY O NÓŻ KOMANDOSA
08.10.2018
7 Brygada Obrony Wybrzeża

Miniona sobota zapisała się bardzo pozytywnie dla sportowców reprezentujących 7 BRYGADĘ OBRONY WYBRZEŻA. Na starcie biegu stanęło ok. 850 zawodników - przede wszystkim przedstawicieli służb mundurowych, choć nie tylko. Do rywalizacji przystąpili też m.in. generał dywizji Roman Polko i generał brygady Jerzy Gut. Zawodnicy mieli do pokonania trasę 10 km – mężczyźni, oraz 5 km kobiety. Reprezentujący Brygadę drużyna w składzie: mł. chor. Mariusz BORYCHOWSKI, sierż. Artur PELO, kpr. Rafał MATUSZEWSKI, st. szer. Adam STRUK, st. szer. Artur NOWICKI, st. szer. Dariusz TERMAN, szer. Patryk BŁASZCZYK, szer. Miłosz KUCZKOWSKI, szer. Albin ZACHARCZUK nie sprawiła zawodu i efektem końcowym było zajęcie II miejsca drużynowo. Natomiast indywidualnie sierż. A. PELO w kwalifikacji generalnej zajął II miejsce, ustępując zwycięskiemu Łukaszowi OŚLIZŁO reprezentującemu policję, jednak w kategorii wojsk lądowych nie dał szans innym żołnierzom i sklasyfikowany został na miejscu I.